CENNIK

W "Przedszkółce Talentów" w oddziałch przedszkolnych obowiązują następujące opłaty:
Opłata rejestracyjna: 890 zł jednorazowo. Opłata jednorazowa, zapewniająca miejsce w Przedszkółce Talentów.
Czesne: 1600 zł miesięcznie dla dzieci od 2,5 lat. Cena obejmuje pobyt dziecka od godziny 07.00 do 17.30, wszystkie zajęcia poza zajęciami dodatkowymi. W przypadku rodzeństwa przy zapisie kolejnego dziecka uwzględniamy 10% zniżki.
Wyżywienie: 20 zł dziennie.

W "Przedszkółce Talentów" w grupie żłobkowej obowiązją następujące opłaty:

Czesne: 2200 zł miesięcznie dla dzieci od 1 roku do 3 lat. W przypadku dofinansowania z ZUS na pierwsze dziecko 1800zł. Cena obejmuje pobyt dziecka od godziny 07.00 do 17.30. W przypadku rodzeństwa przy zapisie kolejnego dziecka uwzględniamy 10% zniżki.

Wyżywienie: 20 zł dziennie.

Do pobrania:

STATUT PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO "PRZEDSZKÓŁKA TALENTÓW"