PROGRAM "MALUCH +"

Zadanie dofinansowane z  budżetu państwa Program MALUCH+ 2021

Utworzenie i dofinansowanie 40 miejsc opieki w Żłobku Przedszkółka Talentów w Warszawie

wartość dofinansowania: 400.000,00  PLN

całkowitą wartość zadania: 500.100,00 PLN

OPIS zadania:
Na potrzeby utworzenia 40 miejsc opieki w Żłobku Przedszkółka Talentów wykonane prace dostosowawcze w piwnicy oraz na piętrze budynku. Będą to prace w zakresie: wyburzenia ścian,  wykonania łazienek dla dzieci, dostosowanie instalacji elektrycznej i wentylacji.

Stworzenie na piętrze budynku przestronnych sal umożliwiających komfortowe, bezpieczne i higieniczne warunki przebywania dzieci. Sale zostaną należycie doświetlone zarówno światłem dziennym jaki i sztucznym. Zostanie wykonana instalacja przeciwpożarowa wraz z instalacją służącą usuwaniu dymu na piętrze.

Pomieszczenia zostaną wyposażone w ergonomiczne meble, zabawki, pomoce edukacyjne.  Łazienki dla dzieci będą dostosowane do ich potrzeb i możliwości. W celu dostosowania budynku do potrzeb osób z niepełnosprawnością zostanie wykonana winda lub podjazd dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach